Start

diabel.cdrSala zabaw Centrum Kukułka Puck

To pierwsza w Pucku kryta sala zabaw dla dzieci świadcząca także usługę opieki na godziny. Oferujemy Państwu i Waszym Pociechom możliwość zabawy, rozrywki i ciekawego spędzania wolnego czasu przez cały rok, niezależnie od pogody. U nas Wasze Dzieci bawią się, uczą, rozwijają swoje zainteresowania i poznają rówieśników w przyjaznej atmosferze i otoczeniu. Nasz sprzęt jest w pełni bezpieczny, a pracownicy służą pomocą, opieką i ciągle nowymi pomysłami na fantastyczną zabawę. Wasz Maluch nie będzie miał czasu na nudę czy tęsknotę!

kids_Nasze Centrum składa się z dwóch połączonych ze sobą sal o łącznej powierzchni 140 m2. Posiadamy również bezpośrednie wyjście do ogródka z widokiem na Zatokę Pucką. Centrum znajduje się na parterze Budynku MOKSiR.

W Centrum Kukułka oprócz krótkiej i intensywnej zabawy proponujemy również pobyty dłuższe, bardziej dogodne dla Rodziców. W tym czasie zajmiemy dzieci zabawą, czytaniem książek, zajęciami plastycznymi lub pomożemy odrobić lekcje.

Kukułka znajduje się w budynku MOKSiR co pozwala Państwu korzystać z oferty Ośrodka bez obaw, że Wasze Pociechy będą się w tym czasie nudzić.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY DZIECI I RODZICÓW nie tylko z Pucka 🙂

 

OD WRZEŚNIA SALA ZABAW PROWADZONA JEST PRZEZ MIEJSKI OŚRODEK KULTURY, SPORTU I REKREACJI W  PUCKU

W CELU UZYSKANIA DODATKOWYCH INFORMACJI PROSIMY O KONTAKT Z RECEPCJĄ MOKSIR POD NUMEREM TELEFONU 539 681 380